v souladu s přírodou
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3953"
Moc děkuji za úžasné recepty pro domácnost. Nemáte náhodou ještě více vychytávek? Třeba nějaký domácí čistič na parkety? Máme nový byt, je to takový krásný byt v historické zástavbě a byla bych moc ráda, kdyby se nám podařilo ty krásné původní dřevěné parkety udržovat co nejvíce přírodním způsobem. Předem moc díky.
Skvělé děkuji https://levandulkarozmarynova.cz
Děkuji za tenhle recept!Jsem maminka dvou prcků a praní je u nás na denním pořádku.Desetilitrovou dávku mám přibližně na měsíc a výroba mi zabere hodinku.Gel funguje parádně a je za hubičku.A k tomu mám navrch dobrý pocit že kromě peněženky šetřím i přírodu :).
Při použití žlučového mýdla nedoporučuji teplotu vyšší než 40 stupňů. Toto mýdlo opravdu obsahuje žluč a vyšší teploty zničí enzymy, které rozpouštějí tuk. Opravdu se vše v pohodě rozpustí, jen to trvá trošku déle a výsledek praní mi přijde o chlup lepší.
Dáši, nemám vyzkoušeno, ale myslím, že by se nemělo nic stát. Jen budete muset dodržovat přísnější hygienu při odebírání každé dávky, ať si tam nezavlečete nečistoty, které vám to pak celé zkazí.
Co se týče trvanlivosti, tak se mi gel zatím ještě nezkazil. Je ale pravda, že jsem ho neskladovala déle jak 2 měsíce. Máme velkou spotřebu a vyrábím i pro rodinu.

Nicméně obsahuje hodně vody a žádný přidaný konzervant, takže nemůže vydržet tak dlouho jako komerční prací prostředky.

Levandulka Rozmarýnová
Dobry den, nebo ocet...Klara
Kyselinu citronovou používám k čištění pračky. Možná by se dala použít na bílé prádlo, ale nemám vyzkoušeno. A ocet určitě ano - používám jako součást aviváže.
Dobrý den, chci se jen zeptat k výrobě prášku na praní. Můžu vše nechat v kyblíku a zavřít víkem, nepřelívat do pet flašek? Máte to vyzkoušeno? Děkuji za odpověď, Dáša.
Někdo psal, že se to kazí, já tomu nevěřil a opravdu se mi 5 l gelu zkazilo. Teď dělám dávku tak, abych ji do měsíce spotřebovala...
16.06.2020 12:10:18
zuzi.fun

Nejčtenější články a recepty

Domácí zubní pasta
Domácí zubní pasta
Bylinková zahrádka za oknem
Bylinková zahrádka za oknem
Prací gel
Prací gel
Muffiny s ovocem a vločkami
Muffiny s ovocem a vločkami
Domácí sirup
Domácí sirup
Aloe vera
Aloe vera
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one